ליווי לידה - דולה 

מי יהיה איתך בלידה? אילו כלים יהיו למלווים שלך כדי לתמוך בך בלידה ? מה את צריכה בלידה שלך ? 
כל אלה שאלות שחשוב מאוד לשאול לקראת הלידה שלך, לכל אישה התשובות שונות ולכל אישה צרכים שונים לקראת הלידה

ליווי של דולה בלידה הוא תהליך שמתחיל עוד בהריון, דרך היכרות עמוקה שלי איתך ועם המלווים שלך (בן/ת הזוג, אמא שלך או כל מי שתבחרי) 

במהלך ההריון אנחנו מתכוננות ללידה, מכינות את הגוף על ידי טיפול איקוויליבריו ותרגול של תרגילים לקראת הלידה, מכינות את הנפש והראש לקראת הלידה, מדברות על הפחדים, הרצונות, מה ש"ממש כן ומה שממש לא!" 

לומדות את הכל כדי להגיע ללידה כשאנחנו יכולות לדבר עם העיניים, לתמוך בך ללא מילים, בצורה הכי מדוייקת לך בשיתוף המלווים שלך 

ERZ_4731-Edit.JPG
ERZ_4609-Edit.JPG

מה כולל הליווי ?

פגישת היכרות ראשונה - דולה בוחרים כמו כשמוצאים אהבה, זה ענין של כמיה, חיבור ותקשורת. ולכן אני מאוד מאמינה בפגישת היכרות שבה אתם יכולים לבחור בי ואני להבין האם אני מתאימה לכם. 

פגישת עבודה - בפגישה הזו אנחנו לומדים ביחד על הלידה שצפוייה לנו ביחד, מה הדברים שחשוב לכם שאכיר בכם ? מה הרצונות והחלומות שלכם בהקשר ללידה הצפויה ? מה ממש ממש חשוב שאדע ומה חשוב שהצוות בבי"ח יכיר ? 
בפגישה הזו אנחנו גם מדברים על השלבים בלידה ומתכוננים כמו "מיני הכנה ללידה" כדי שכולנו נדבר באותה שפה

ובנוסף, אני מלמדת אתכם תרגול של ספינינג בייבס כהכנה של הגוף ללידה כדי שתוכלו לתרגל ולהגיע הכי מוכנים שאפשר ללידה 

טיפול איקוויליבריו - אני מאמינה שכל אישה לקראת לידה צריכה להכין את הגוף ולהכיר אותו בצורה הכי טובה, טיפול אקיוויליבריו בעיני הוא ההכנה הטובה ביותר. הוא כולל עיסוי, שחרור, איזון ומגע שיאפשרו לך (בין היתר) ללמוד את המגע שלי ולי ללמוד מה נעים ונכון עבורך 

הלידה עצמה - אני נמצאת איתכם בלידה מהרגע שאתם צריכים אותי, זו הגדרה מאוד אמורפית, אבל ככה זו לידה... לא תמיד אנחנו יודעים הכל מראש. אני תומכת בכם בשלבים הראשוניים טלפונית ובשלב שבו יש צורך מצטרפת אליכם ונמצאת איתכם במהלך הלידה (גם באמצע הלילה וגם בשבת, מתי שצריך!) 

אני נמצאת איתכם בלידה עד כשעתיים אחרי הלידה. לעזור בהנקה הראשונה, בהתאוששות הראשונית ובמעבר למח' ולהתחלת החיים החדשים שלכם. 

אחרי הלידה - בשבילי זה המפגש בונוס... בו אני פוגשת את האושר שלכם וכל כך שמחה איתכם

במפגש הזה יכולל ייעוץ הנקה אם יש צורך, מענה לשאלות, חיבוקים והמווווון אהבה 

מעבר לזה, אני כאן בשבילכם לכל שאלה או התלבטות, בהריון, במהלך הלידה ואחריה... יש זוגות שמתייעצים איתי גם שנה אחרי הלידה 

 

ליווי לידה הוא הרבה מעבר לעבודה, זה תהליך התאהבות, התחברות. זה קשר כל כך עמוק ואינטימי שנוצר לי איתכם. 

כל אישה שליוויתי צרובה לי בלב והלידה שלה היא חלק ממני.